Po nieudanym sezonie to Kubica rozdaje kartyPo nieudanym sezonie to Kubica rozdaje kartyPo nieudanym sezonie to Kubica rozdaje kartyPo nieudanym sezonie to Kubica rozdaje karty
Daniel Obajtek (prezes Orlenu) i Robert Kubica (fot. mat. pras.)

Po nieudanym sezonie to Kubica rozdaje karty

Po nieudanym sezonie to Kubica rozdaje karty
Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

-

dziennikarz, Marketing przy Kawie

Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

dziennikarz
Marketing przy Kawie

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na co dzień pisze o wszystkim, co związane z motoryzacją. Zafascynowany nowoczesnymi technologiami, fotografią oraz rynkiem gier komputerowych. W wolnym czasie (którego ma coraz mniej) przechodzi kolejne gry RPG lub nadgania serialowe zaległości.

Robert Kubica nie będzie jeździł w przyszłym sezonie dla Williamsa. Zespół okazał się źle zarządzany i nie pozwolił polskiemu kierowcy rozwinąć skrzydeł. Przynajmniej na torze, marketingowo bowiem zyskał i Kubica, i wspierający go Orlen. Pozostaje więc pytanie – co dalej?

Wydawało się, że po wypadku na odcinku rajdowym na Wyspach Kanaryjskich kariera Roberta Kubicy jest skończona. Przypuszczano, że problemy z ręką wyeliminują polskiego kierowcę z walki w królowej sportów motorowych. Duch walki Kubicy okazał się jednak ogromny, a powrót do Formuły 1 został uznany przez branżę (chociażby Lewisa Hamiltona) za wybitny.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja