Długi dystans Kubicy dobiega końca?Długi dystans Kubicy dobiega końca?Długi dystans Kubicy dobiega końca?Długi dystans Kubicy dobiega końca?
To byłby piękny rozdział w historii wyścigów motorowych (fot. renaultsport.com)

Długi dystans Kubicy dobiega końca?

Długi dystans Kubicy dobiega końca?
Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

-

dziennikarz, Marketing przy Kawie

Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

dziennikarz
Marketing przy Kawie

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na co dzień pisze o wszystkim, co związane z motoryzacją. Zafascynowany nowoczesnymi technologiami, fotografią oraz rynkiem gier komputerowych. W wolnym czasie (którego ma coraz mniej) przechodzi kolejne gry RPG lub nadgania serialowe zaległości.

Akcja wyścigowej telenoweli osiąga punkt kulminacyjny. 16 stycznia zespół Williamsa ogłosi skład kierowców na nadchodzący sezon Formuły 1. Rywalizacja toczy się pomiędzy Robertem Kubicą a Rosjaninem Siergiejem Sirotkinem. W tle, niemal jak zwykle, pojawiają się miliony dolarów z umów sponsorskich.

Niezłomny Robert Kubica już siódmy rok walczy o powrót do królowej sportów motorowych – Formuły 1. Ma za sobą romans z serią WRC oraz wypadek, w którym niemal stracił rękę. Były też nieznaczące spotkania z serią WEC LMP1 (wyścigi długodystansowe), Formułą E (raczkujące jeszcze bolidy elektryczne) oraz wyścigami serii GT. Teraz przyszedł czas, by wziąć się w garść i wrócić na szczyt.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja