Orlen i Robert Kubica tworzą #powrutcontent na Wykopie
  • 0
  • 3
24.10.2019

Orlen i Robert Kubica tworzą #powrutcontent na Wykopie

Orlen na portalu Wykop.pl zamieścił zdjęcie Roberta Kubicy trzymającego kartkę z hashtagiem #powrutcontent. To nawiązanie do prześmiewczych dyskusji dotyczących polskiego kierowcy, jakie toczą się na portalu.

Hashtag #powrutcontent nawiązuje do bloga Powrotroberta.pl, który jest stroną skupiającą informacje o Robercie Kubicy. Gdy w 2017 r. Polak bliski był ponownego angażu w F1, wielu domorosłych ekspertów zaczęło wypowiadać się na jego łamach, niejednokrotnie podając dość absurdalne przyczyny porażek kierowcy.

Popularne na Wykopie hashtagi #powrut oraz #powrutcontent odnoszą się do tych teorii spiskowych najwierniejszych fanów. Narodziły się bezpośrednio po tym, jak w 2017 r. Williams po testach postawił na  innego kierowcę. Na blogu skwitowano to wówczas słowami: „Dobrze, że Robert ma swoje wartości i sam zrezygnował, bo Williams na pewno sobie nie odpuścił”.

Orlen pod koniec 2018 r. ogłosił nawiązanie współpracy z zespołem Formuły 1 Williams Martini Racing, którego kierowcą był wtedy Polak. Po tym jak Robert Kubica we wrześniu 2019 r. rozwiązał umowę z zespołem, polska firma także zapowiedziała zakończenie współpracy sponsorskiej z Williamsem. Koncern będzie jednak kontynuował współpracę z zawodnikiem. Pozostanie też w Formule 1, budując globalną rozpoznawalność marki.

  • 3

Robert Kubica i związany z nim #powrutcontent

24 października 2019

  • 0
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0
24.10.2019

W całym 2019 r. Europejczycy wydadzą 14 739 euro na osobę. Badanie siły nabywczej GfK

14 739 euro – to średnia kwota na osobę, którą Europejczycy będą dysponować w całym 2019 r. na wydatki i oszczędności. Wysokość tej kwoty, czyli dochodu rozporządzalnego netto, jest znacząco różna, jeśli wziąć pod uwagę 42 państwa objęte badaniem. Najwyższą średnią kwotą dysponują mieszkańcy Liechtensteinu, Szwajcarii i Luksemburga, najniższą – Mołdawii, Kosowa i Ukrainy. To główne wnioski z nowej edycji badania instytutu GfK „Siła nabywcza w Europie w 2019 r.”.