Jak zwiększyć popularność bloga i zaangażowanie użytkowników?Jak zwiększyć popularność bloga i zaangażowanie użytkowników?Jak zwiększyć popularność bloga i zaangażowanie użytkowników?Jak zwiększyć popularność bloga i zaangażowanie użytkowników?
Nawet jeśli nie widzisz swoich odbiorców, możesz reagować na ich sygnały (fot. ThomasWolter/Pixabay)

Jak zwiększyć popularność bloga i zaangażowanie użytkowników?

Jak zwiększyć popularność bloga i zaangażowanie użytkowników?
Marcin Kielan

Marcin Kielan

-

content marketing specialist, Elephate

Marcin Kielan

Marcin Kielan

content marketing specialist
Elephate

Od 2021 r. związany z agencją content marketingową Elephate. Odpowiada za planowanie i publikowanie treści, które zwiększają widoczność marek w sieci. Zajmuje się również link buildingiem oraz bierze udział w tworzeniu kampanii digital PR. Współpracował z firmami reprezentującymi różne branże – m.in. finansową, wnętrzarską, optyczną i motoryzacyjną.

Blog firmowy jest istotnym elementem strategii marketingowej przedsiębiorstw działających w internecie. Duża liczba wizyt to jednak za mało, aby przyniósł on oczekiwane rezultaty. Warto postarać się, aby znajdujący się na stronie czytelnik nie opuścił jej zbyt szybko i wszedł z nią w interakcję. To z kolei może przełożyć się na konkretne korzyści biznesowe, np. w postaci lepszych wyników sprzedaży czy większej lojalności klienta.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja