AI w automatyzacji marketingu – przegląd narzędzi - Marketing przy Kawie
Jak AI zmienia zasady gry w automatyzacji marketingu?Jak AI zmienia zasady gry w automatyzacji marketingu?Jak AI zmienia zasady gry w automatyzacji marketingu?Jak AI zmienia zasady gry w automatyzacji marketingu?
Personalizacja, predykcja i optymalizacja na nieosiągalnym dotąd poziomie (fot. Monday Comms)

Jak AI zmienia zasady gry w automatyzacji marketingu?

Jak AI zmienia zasady gry w automatyzacji marketingu?
Anna Pantus

Anna Pantus

-

marketing manager, Monday Comms

Anna Pantus

Anna Pantus

marketing manager
Monday Comms

Z e-biznesem oraz digital marketingiem związana od 2013 r. Specjalizuje się w budowaniu procesów marketing automation oraz w automatycznych lejkach marketingowych. W swojej codziennej pracy pomaga firmom z całego świata budować kręgosłupy cyfrowe i wdrażać marketing automation, sprawiając, że technologie w obszarze automatyzacji marketingu stają się bardziej dostępne i zrozumiałe. Na co dzień koordynuje także projekty biznesowe, głównie w zakresie marketingu cyfrowego, m.in. kampanie mailingowe, PR-owe, socialmediowe oraz graficzne. Współpracowała z markami z branż IT/AI, analityka, energetyka, finanse, nieruchomości, HR. Wśród jej klientów znajdują się m.in. firmy Dell Technologies, Google Cloud, Konica Minolta Polska, Orange, Tauron, EWL, PUIG.

W dobie cyfrowej transformacji marketing ewoluuje w niespotykanym dotąd tempie. Za sprawą zaawansowanych technologii, szczególnie sztucznej inteligencji (AI) branża marketingowa przeżywa rewolucję, która zmienia nie tylko sposób, w jaki firmy komunikują się ze swoimi klientami, lecz także jak analizują dane i automatyzują procesy. W 2024 roku rola AI w automatyzacji marketingu jest bardziej znacząca niż kiedykolwiek. Oferuje narzędzia i rozwiązania, które transformują strategie marketingowe.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja