Boże Narodzenie w połowie roku?Boże Narodzenie w połowie roku?Boże Narodzenie w połowie roku?Boże Narodzenie w połowie roku?
U nas na razie gwiazdkowy klimat zaczyna panować w jesieni (fot. ulisse/Fotolia)

Boże Narodzenie w połowie roku?

Boże Narodzenie w połowie roku?
Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

-

dziennikarz, Marketing przy Kawie

Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

dziennikarz
Marketing przy Kawie

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na co dzień pisze o wszystkim, co związane z motoryzacją. Zafascynowany nowoczesnymi technologiami, fotografią oraz rynkiem gier komputerowych. W wolnym czasie (którego ma coraz mniej) przechodzi kolejne gry RPG lub nadgania serialowe zaległości.

Ciężarówki Coca-Coli, jeden z obowiązkowych już elementów świąt, nieoficjalnie ogłaszają początek przygotowań do tego okresu. Tyle że hasło do tych przygotowań rzucane jest w reklamach zwykle coraz wcześniej. Odbiorcy trochę narzekają, ale wnikliwa obserwacja prowadzi do wniosku, że ten pośpiech ma sens.

W ubiegłym roku Coca-Cola już 5 listopada rozpoczęła kampanię, w której charakterystyczne czerwone ciężarówki gnały na ekranach telewizorów. Autorzy internetowych memów zazwyczaj nie pozostawiają suchej nitki na przejawach konsumpcyjnego stylu życia, ale do tego elementu przedświątecznej atmosfery podchodzą raczej łagodnie.

Tegoroczna reklama (start emisji: 7 listopada) koncentruje się bardziej na zabieganych ludziach, których łączy nastrój przygotowań do świąt.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja