Personalia

Zmiany personalne w Mustache.pl

Serwis Mustache.pl rozstał się z Konradem Ozdowym i Patrykiem Debą w roli zarządzających biznesem. Ich obowiązki przejmie zespół w składzie: Maciej Zieliński, Dagmara Czernicka, Natalia Pomorska oraz Izabela Trzcińska.

W listopadzie 2018 r. grupa kapitałowa 4Fun Media nabyła poprzez swoją spółkę zależną 4Fun.tv (obecnie: Mustache) zorganizowaną część przedsiębiorstwa Mustache Warsaw. Zajmuje się ono prowadzeniem serwisu internetowego Mustache.pl oraz organizacją targów odzieżowych pod marką Mustache Yard Sale. Od momentu nabycia nowy podmiot prowadzi działalność operacyjną na bazie dobrych praktyk rynkowych.

Mustache jest marką, w którą mocno wierzymy i którą chcemy silnie rozwijać. Zależy nam bardzo, aby plasował się w ścisłej czołówce marek na polskim rynku modowym, a zmiany, które przeprowadzamy, umacniały tę pozycję. Będą się one toczyły w sposób jasny i klarowny, z dużym naciskiem na jakość oraz przejrzystość komunikacji – mówi Marta Sawicka, prezes zarządu Mustache, dyrektor zarządzająca działem e-commerce 4Fun Media.

Maciej Zieliński, event & new business director, będzie odpowiadał za część targową. Jest doświadczonym managerem. Specjalizuje się w tworzeniu i sprzedaży konceptów marketingowych w obszarze szeroko pojętej popkultury. Umiejętnie porusza się w projektach wspierających marki poprzez zaangażowanie w modę, muzykę czy sport. Od ponad osiemnastu lat współpracuje z klientami w celu efektywnego dotarcia do wybranych grup odbiorców. Współtwórca wydarzeń takich jak Eska Music Awards czy Orange Warsaw Festival. Od dawna także związany z rynkiem fashion.

Operacyjnego wsparcia Zielińskiemu udzieli Dagmara Czernicka, senior event manager. Przez ostanie 10 lat zdobywała doświadczenie po stronie agencji eventowych. Produkowała ogólnopolskie imprezy m.in. dla marek Samsung, Polsat czy Orlen.

W obszarze online za współpracę z projektantami oraz projekty komunikacyjne nadal odpowiadać będą: Natalia Pomorska, category manager oraz Izabela Trzcińska, communication manager.Reklama