Personalia

Tomasz Konik partnerem zarządzającym Deloitte w Polsce

1 czerwca Tomasz Konik zastąpił Marka Metryckiego na stanowisku partnera zarządzającego Deloitte w Polsce. Zmiana była poprzedzona półrocznym okresem przejściowym.

Tomasz Konik jest związany z Deloitte od ponad dwudziestu lat. Drogę zawodową w firmie doradczej rozpoczynał jako praktykant w dziale audytu. Dalsze doświadczenie zdobywał w dziale doradztwa podatkowego i prawnego. W trakcie kariery w firmie kierował ogólnopolskimi zespołami ds. specjalnych stref ekonomicznych, energii i zasobów naturalnych oraz rozwijał program inicjatyw branżowych.

Od 2016 r. jako wiceprezes zarządu Deloitte odpowiadał za obszar firmowych programów klienckich i branżowych. Pełnił również rolę partnera w dziale konsultingu, biorąc aktywny udział w tworzeniu nowej strategii konsultingowej.

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz międzynarodowego programu MBA St. Gallen w Szwajcarii. Ukończył programy szkoleniowe w IMD w Lozannie, Harvard Business School w Bostonie i Said Business School w Oxfordzie. W 2015 r. zakończył studia AMP w IESE Business School Universidad de Navarra.

  • 1
Tomasz Konik

Tomasz KonikReklama