Paweł Cholewa i Kamil Kuć w McCann Poland - Marketing przy Kawie

Personalia

McCann wzmacnia szeregi kreatywne – dołączają Paweł Cholewa i Kamil Kuć

W kwietniu do agencji reklamowej McCann dołączył nowy team kreatywny w składzie Paweł Cholewa jako senior art director i head of design oraz Kamil Kuć jako senior copywriter. Wzmocnienie zespołu to element nieustannego rozwoju struktur kreatywnych i dążenia McCann do utrzymania pozycji lidera na rynku reklamowym.

Paweł Cholewa przez ostatni rok pracował w DDB, a wcześniej związany był z BBDO i VML. Do McCann wnosi imponujące doświadczenie i nowatorskie podejście do realizowanych projektów. Jest ekspertem w tworzeniu angażujących kampanii kreatywnych, które niejednokrotnie zdobyły uznanie branży za swoją skuteczność i innowacyjność. Ma na swoim koncie trzy Effie, dwie nagrody w konkursie Eurobest, dwa Golden Drum oraz trzy nagrody KTR.

Kamil Kuć swoje bogate doświadczenie zdobywał m.in. w 180heartbeats + Jung v. Matt czy VMLY&R Poland. Tworzy kampanie, które nie tylko zwracają uwagę odbiorców, ale także przynoszą mierzalne efekty dla klientów, na rzecz których pracuje. Ma w swojej bogatej kolekcji wyróżnień dwanaście nagród KTR, dwa Golden Drum, sześć nagród Innovations, dwie nagrody Best of Facebook oraz KIAF i Mixx Awards.

Dołączenie Pawła i Kamila do McCann Poland przyczyni się do dalszego rozwoju agencji oraz jej klientów. Ich doświadczenie, kreatywności i sukcesy w branży są gwarancją, że McCann będzie kontynuować swoją misję dostarczania innowacyjnych i efektywnych rozwiązań reklamowych na najwyższym poziomie – powiedział Bartosz Jeglejewski, creative director w McCann Poland.

  • 1
Paweł Cholewa, Kamil Kuć

Kamil Kuć – senior copywriter; Paweł Cholewa – senior art director i head of design w McCann Poland

 Reklama