Personalia

Martyna Dziubek nową head of marketing & NPD marki Yope

Z początkiem 2024 r. Martyna Dziubek dołączyła do zespołu marki kosmetycznej Yope jako head of marketing & NPD (new product development). Wcześniej pracowała m.in. dla marek L’Oréal, The Body Shop International oraz Nivea.

Martyna Dziubek jest ekspertką w budowaniu komunikacji marketingowej oraz biznesu marek beauty z ponad 11-letnim stażem. Doświadczenie zdobywała w takich firmach jak L’Oréal, The Body Shop International (globalne HQ) i Nivea.

Przez ostatnie 7 lat odpowiadała za rozwój marki makijażowej Nyx Professional Makeup w Polsce oraz Krajach Bałtyckich. W ostatnim roku skupiła się również na rozwoju parasolowych innowacyjnych projektów w ramach struktur L’Oréal CPD jako head of CE innovations. Wcześniej pracowała dla marek Garnier i Nivea w Polsce, a także w globalnych strukturach The Body Shop International. Stamtąd właśnie będzie czerpać inspiracje do dalszego międzynarodowego rozwoju marki Yope.

Jej celem jest dalsze wzmacnianie siły tej marki i jej społeczności w Polsce oraz jeszcze większy podbój międzynarodowych rynków.

  • 1
Martyna Dziubek

Martyna Dziubek – head of marketing & NPD marki YopeReklama