Personalia

Marek Gonsior rozpoczyna własną działalność i odchodzi z Agaty

Dyrektor ds. marketingu w firmie Agata, Marek Gonsior po prawie siedmiu latach opuszcza spółkę. Chce skupić się na własnych projektach.

Postanowił wykorzystać swoją wiedzę oraz 17-letnie doświadczenie w branży marketingowej i będzie oferować zewnętrzne usługi marketingowe. Doświadczenie zdobywał w działach marketingu, sprzedaży oraz w zarządach organizacji.

W ciągu ostatnich siedmiu lat był związany z firmą Agata, oferującą meble i wyposażenie wnętrz. Odpowiadał m.in. za całościową zmianę i implementację strategii marketingowej. Miało to bezpośrednie przełożenie na zmiany w świadomości i postrzeganiu marki oraz wyniki spółki.

Cieszę się, że mogłem być częścią sukcesu, którym jest dzisiejszy wizerunek salonów Agata i wiodąca pozycja rynkowa spółki. To był czas ogromnych wyzwań, ale i wielkiej satysfakcji. Wspólnie z zespołem wdrożyliśmy strategię, której elementami były tak ambitne projekty, jak rebranding czy zmiana komunikacji, stojące za dzisiejszym sukcesem marki. To dobry moment na podjęcie nowych wyzwań – mówi Marek Gonsior.

Za rebranding salonów Agata został doceniony m.in. tytułem Dyrektora Marketingu Roku oraz nagrodą w kategorii Wysoka Efektywność – Sales & Marketing Director w tym samym konkursie.

Jestem przekonany, że oferowane przeze mnie wsparcie merytoryczne, doradztwo strategiczne czy audyt marketingowy przyczynią się do budowania marek i rozwoju biznesu klientów. Pracuję również nad projektem Marketers.pl, o którym więcej opowiem już jesienią – zapowiada Gonsior, pytany o szczegóły nowych przedsięwzięć.

Marek Gonsior jest prelegentem wielu konferencji branżowych, m.in. I Love Marketing, Marketing Progress, Video Wars czy Golden Marketing Conference. To również autor tekstów z zakresu brandingu.Reklama