Personalia

Ludmiła Lib przechodzi z Mindshare do Httpool. Dołącza do globalnych struktur firmy

Stanowisko SMB lead researcher w globalnych strukturach firmy Httpool (Aleph Group) objęła Ludmiła Lib. Ostatnio pracowała w Mindshare Polska jako research manager.

W globalnych strukturach Httpool Ludmiła Lib odpowiada za całościowy nadzór nad projektami badawczymi wspierającymi rozwijanie rozwiązań SaaS. Umożliwiają one wejście w świat digitalu małym i średnim przedsiębiorstwom z rynków regionów APAC i EMEA. Wśród jej zadań będą m.in.:

  • zarządzanie obszarami dotyczącymi researchu rynkowego, badań produktowych, badań UX;
  • ścisła współpraca z działami biznesowymi i produktowymi.

Będzie pracować w warszawskim biurze firmy. Jej bezpośrednim przełożonym jest Ian-Anthony Zouari Gordon-Pullar, director of product management w Httpool.

Absolwentka Instytutu Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Przez ostatnie 6 lat była związana z domem mediowym Mindshare Polska. Ostatnio jako research manager odpowiadała za badania i insighty konsumenckie, komunikacyjne oraz mediowe. Wcześniejsze doświadczenia zdobywała w agencjach badań marketingowych, w których zajmowała się badaniami ilościowymi.

Httpool jest największym na świecie globalnym partnerem reklamowym czołowych platform social media, takich jak Twitter, TikTok, Facebook, Spotify, Snapchat, Warner Music, Reddit czy Brainly.

  • 1
Lidmiła Lib Httpool

Ludmiła Lib – SMB lead researcher w HttpoolReklama