Personalia

Dorota Dabrowski-Winterscheid dołączyła do agencji CEC Group

Objęła w CEC nowo stworzone stanowisko senior director, strategic relations. W nowej roli będzie budowała relacje z klientami i innymi interesariuszami.

Przed dołączeniem do CEC Dorota Dabrowski-Winterscheid doradzała młodym przedsiębiorstwom w zakresie strategii rozwoju biznesu i wkraczania na rynek. Promowała też koncepcję Network Intelligence. Przez poprzednie 20 lat była dyrektor zarządzająą Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.

Zasiadała w zarządzie AmChams na poziomie europejskim, była założycielką Polish Professional Women Network (PWnet) oraz KlubuMBA. Była jurorką w konkursach PR „Złote Spinacze”, Students in Free Enterprise (obecnie Enactus) i wielu innych. M również certyfikat Competent Toastmaster.

We wczesnych latach swojej kariery pracowała w działach księgowości w firmach PwC i Shell. Była także dziennikarką Warsaw Business Journal.

Jest absolwentką ekonomii i slawistyki na Lawrence University w Appleton, Wisconsin. MBA uzyskała na Uniwersytecie Calgary w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

  • 1
Dorota Dabrowski-Winterscheid dołączyła do CEC Group

Dorota Dabrowski-Winterscheid dołączyła do CEC Group

 Reklama