Personalia

Karolina Herman awansuje w strukturze Publicis Worldwide Polska

W agencji Publicis Worldwide Polska stanowisko account supervisor objęła Karolina Herman. Dotychczas pełniła funkcję account managera. Odpowiadała za koordynację projektów w ramach działań 360°, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji digitalowej, w tym realizowanej w mediach społecznościowych, jak również ATL i organizacji eventów.

Jej awans wpisuje się w długofalową strategię rozwoju firmy, której celem jest utrwalenie kompleksowego i interdyscyplinarnego podejścia do realizacji projektów oraz obsługi klienta. Karolina Herman pracuje w Publicis Worldwide Polska od 2013 r. Z wykształcenia jest socjologiem ze specjalizacją w badaniach rynku i opinii.

Pierwsze kroki na zawodowej ścieżce stawiała w agencji badawczej. Od 2011 r. związała karierę z branżą reklamową. Pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie zdobyła podczas pracy dla agencji takich jak 180heartbeats i Blueberry (obecnie Agencja Warszawa). Po przejściu do agencji Publicis Worldwide Polska miała okazję pracować przy projektach dla firm i marek Renault, Vicks, Michelin, Sanofi, Carlo Rossi, Barefoot, Vibovit, Nestlè i Hartmann.

  • 1
Karolina Herman

Karolina Herman


 

Reklama