Personalia

Fred Chesher dołącza do Huuuge jako dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej

Producent i wydawca gier mobilnych Huuuge powołał Freda Cheshera na nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej. Chesher będzie odpowiedzialny za rozwijanie strategii komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy, budowanie wizerunku Huuuge i dbanie o globalną obecność marki we wszystkich kanałach komunikacji.

Pracując z nowo otwartego biura Huuuge w Londynie, będzie podlegał dyrektorowi handlowemu, Jonowi Bellamy’emu. Fred Chesher ma ponad 15-letnie doświadczenie w komunikacji i marketingu. Pracował w Londynie oraz w Sydney. Rozwinął karierę w branży gier. Współpracował z największymi deweloperami i wydawcami na świecie, w tym Activision, Nintendo, PlayStation, Sega, EA, Rovio i Disney.

Wcześniej pracował nad wieloma tytułami AAA, takimi jak Mario, FIFA, Call of Duty i Angry Birds. Pomagał także przy premierach urządzeń przeznaczonych na Nintendo i PlayStation. Po pięciu latach pracy dla Nando, południowoafrykańskiej marki restauracyjnej jako lider PR w Wielkiej Brytanii i Irlandii, Chesher wraca do świata gamingu w Huuuge.

  • 1
Fred Chesher w Huuuge

Fred Chesher w Huuuge


 

Reklama