Personalia

Awans w dziale client service OS3

Dominika Majcher awansowała na stanowisko account supervisor w dziale client service agencji OS3. To kolejny krok w długofalowej strategii rozwoju firmy. Ma ona pozwolić na bardziej kompleksowe i interdyscyplinarne podejście do projektów i obsługi klienta.

Awans Dominiki, a tym samym nowa organizacja działu pracy wynika z intensywnego rozwoju agencji. Zauważyliśmy, że istnieje potrzeba reorganizacji i nowego podziału pracy, który nie tylko usprawni działanie client service, ale również umożliwi wykorzystanie potencjału każdego członka zespołu – mówi Monika Sokołowska, client service director.

Dominika Majcher jako account supervisor będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie budżetem klienta. Będzie też samodzielnie prowadzić wybranych klientów oraz sprawować nadzór nad pracą zespołu projektowego. Wśród klientów, którymi się opiekuje, są m.in. Przewozy Regionalne (PolRegio), Philips Lighting B2B, Takeda (marki Amol i Febrisan).

Ma bogate doświadczenie zawodowe. W latach 2014–2017 pracowała w Saatchi & Saatchi IS. W ciągu trzech lat przeszła od stanowiska international junior account executive do international account managera. Odpowiadała za obsługę regionalnego zespołu Procter & Gamble. Prowadziła także projekty w obszarze Internetu i e-commerce m.in. dla takich marek, jak Olay, Old Spice, Pampers, Oral-B czy Blend-a-Med.

Jako główny menedżer obsługujący Old Spice odpowiadała za komunikację marki w Internecie w całym regionie EMEA. Brała również udział w projektach konkursowych agencji. Między innymi koordynowała prace przy aplikacji Baby Browser nagrodzonej złotem w kategoriach Design, Content i UX, a także srebrem w kategoriach Usługi i Aplikacje na festiwalu Innovation 2017.

We wcześniejszych latach pracowała m.in. w Saatchi & Saatchi we Frankfurcie nad Menem oraz w agencji SEO FFM Crossmedia (również we Frankfurcie). Do agencji OS3 dołączyła w kwietniu 2017 r. Przez ostatnie 1,5 roku jako senior account manager odpowiadała za obsługę marek: CCC, Lotte Wedel, Stock Polska, Przewozy Regionalne (PolRegio) czy Philips Lighting B2B.Reklama