Personalia

Anna Borowiec-Góra i Kinga Strawińska w zarządzie Walk PR

Anna Borowiec-Góra oraz Kinga Strawińska z początkiem kwietnia weszły do zarządu Walk PR, spółki specjalizującej się w działaniach public relations należącej do Grupy Walk. W ramach trzyosobowego zarządu z Agnieszką Bacińską, CEO Walk PR, będą odpowiadać za rozwój spółki w obszarach corporate PR oraz brand PR.

Anna Borowiec-Góra to ekspertka z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze komunikacji korporacyjnej i kryzysowej. Tworzyła i realizowała strategie komunikacji dla czołowych marek działających w Polsce i na świecie, głównie z branży finansowej, ale także FMCG i retail. Projektowała oraz wdrażała wieloletnie projekty wizerunkowe pozycjonujące marki na rynku, obejmujące badania, raporty, współpracę z ośrodkami analitycznymi. Pracowała m.in. dla Banku Millennium, mBanku, Eurobanku, Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy, E.Wedla, Empiku, Vision Express. W Walk PR od marca 2017 r.

Kinga Strawińska to strategiczna doradczyni w zakresie komunikacji produktowej, odpowiedzialna za rozbudowę portfolio klientów i usług Walk PR. Doświadczenia zawodowe zdobywała w Londynie, Genewie i Paryżu. Specjalizuje się w tworzeniu globalnych strategii marek kaskadowanych na rynkach na całym świecie. Moderatorka design thinking, ambasadorka Walk PR do program United Nations Global Compact „Równe szanse w biznesie”. Pracowała m.in. dla Procter & Gamble, Coty, Volkswagen Group, E.Wedla, Empiku, L’Oreal czy CEDC. Z Walk PR związana od początku 2019 r.

Agnieszka Bacińska ma kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze strategicznego doradztwa wizerunkowego, zdobywane m.in. w Grupie Walk, z którą związana jest od 2008 r. Jako CEO Walk PR pracuje od 2017 r.  Z wykształcenia języko- i kulturoznawczyni. Jurorka konkursów: Cannes Lions, Lisbon Ad Festival, Young Creatives oraz Złote Spinacze. Ekspertka See & Say.‬ Członkini Rady Sektorowej Komunikacji Marketingowej oraz Rady Programowej United Nations Global Compact. Moderatorka design thinking. Zawodniczka MAT Atom Deweloper Women’s Cycling Team.‬‬‬‬‬‬‬

  • 1
Nowy zarząd Walk PR: Anna Borowiec-Góra, Kinga Strawińska, Agnieszka Bacińska

Nowy zarząd Walk PR: Anna Borowiec-Góra, Kinga Strawińska, Agnieszka Bacińska


 

Reklama