Personalia

Dwie nowe osoby w pionie badań i realizacji IQS

W kwietniu do zespołu IQS dołączyły dwie nowe osoby. To Aleksandra Osuch, research manager w jednym z działów badawczych oraz Iwona Sierocińska, specjalista w dziale realizacji badań. Mają wieloletnie doświadczenie w branży badawczej. Obie wcześniej pracowały w firmie Kantar.

Aleksandra Osuch w IQS objęła stanowisko research managera. Dołączyła do zespołu ilościowo-jakościowego, którym od marca kieruje Jacek Młynarski. Z badaniami związana jest od przeszło dziesięciu lat. Od początku kariery zawodowej pracowała w firmie Kantar, ostatnie 5 lat w dziale client service.

Specjalizuje się w badaniach komunikacji i marki, ze szczególnym uwzględnieniem obecności marek w Sieci oraz analizy dyskursu internetowego. Ma doświadczenie w pracy z klientami z różnych sektorów. Realizowała projekty dla branży telekomunikacyjnej, bankowej, ubezpieczeń, branży alkoholowej i tytoniowej, e-commerce oraz FMCG.

Iwona Sierocińska po wielu latach przerwy powraca do IQS. Objęła stanowisko specjalisty w dziale realizacji badań i będzie koordynować badania jakościowe. Do jej zadań należy wzmocnienie możliwości operacyjnych IQS w badaniach terenowych oraz zapewnienie wsparcia dla procesów zdigitalizowanych badań jakościowych, w tym poprzez rekrutację z panelu Opinie.pl.

Z badaniami rynku związana jest od 2005 r. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała, pracując w studiu CATI w IQS, a następnie w dziale realizacji badań jakościowych. Od 2009 r. związana była z firmą Kantar (wcześniej Millward Brown). Ostatnio jako senior project manager w dziale realizacji badań jakościowych koordynowała setki projektów ogólnokrajowych dla klientów z takich branż, jak FMCG, alkohole, finanse i ubezpieczenia, telekomunikacja, produkty i usługi remontowo-budowlane oraz media.

  • 2
Aleksandra Osuch w pionie badań i realizacji IQS

Aleksandra Osuch w pionie badań i realizacji IQS

Iwona Sierocińska w pionie badań i realizacji IQS

Iwona Sierocińska w pionie badań i realizacji IQS


 

Reklama