Współpraca firm GoldenSubmarine i Bluerank
  • 0
  • 2
6.12.2019

Współpraca firm GoldenSubmarine i Bluerank

Agencje Bluerank i GoldenSubmarine podpisały porozumienie o współpracy merytorycznej. Głównym celem zawarcia umowy jest wzajemne uzupełnienie i wzmocnienie kompetencji w różnorodnych obszarach komunikacji e-marketingowej. Dzięki temu potencjał obu agencji – zwłaszcza w kontekście udziału w wybranych przetargach i pozyskiwania nowych klientów – ma znacząco wzrastać.

GoldenSubmarine i Bluerank mają już za sobą pierwsze doświadczenia współpracy dotyczącej łączenia oferty i wymiany doświadczeń w obsłudze klientów. Umowa jest bezterminowa.

Obie agencje zatrudniają po przeszło 100 pracowników. Mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i szerokim portfolio klientów.

Od lat znamy się z Bluerankiem. Nadajemy na tych samych falach. Ponieważ kompetencje obu agencji uzupełniają się, nawiązując bliższą współpracę, znacząco poszerzamy zakres wspólnej oferty. To bardzo istotne, zwłaszcza że działamy w bardzo złożonej, postdigitalowej rzeczywistości, gdzie granice komunikacji między kanałami zacierają się. Tymczasem wspólnie tworzymy zespół prawie 250 ekspertów z różnych obszarów komunikacji marketingowej. Przyniesie to znaczące korzyści naszym klientom – mówi Grzegorz Krzemień, prezes GoldenSubmarine.

Łączymy siły z GoldenSubmarine, bo czujemy, że działamy i myślimy podobnie. Do tego nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają. GoldenSubmarine są świetni w kreacji, o czym świadczy pozycja na rynku i liczne nagrody na ich koncie. My czujemy się mocni w performance marketingu. Wspólnie możemy kompleksowo realizować usługi obejmujące wiele obszarów i konkurować z sieciowymi agencjami i domami mediowymi. Nasze doświadczenia i współpraca z partnerami zagranicznymi pozwalają także myśleć o wspólnych projektach międzynarodowych – komentuje Maciej Gałecki, prezes Bluerank.

  • 2
GoldenSubmarine i Bluerank łączą siły

Maciej Gałecki, prezes Bluerank

GoldenSubmarine i Bluerank łączą siły

Grzegorz Krzemień, prezes GoldenSubmarine

6 grudnia 2019