WhatsApp będzie wyświetlał reklamy
  • 0
  • 0
8.08.2018

WhatsApp będzie wyświetlał reklamy

Użytkownicy aplikacji WhatsApp zobaczą w niej reklamy. Z informacji, do których dotarł „Wall Street Journal” wynika, że nastąpi to w przyszłym roku. Kreacje mają być emitowane w sekcji Status.

Zmiany dosięgną też użytkowników aplikacji WhatsApp Business. Firmy, które komunikują się z klientami za jej pośrednictwem, mogą zostać obciążone opłatami. Dotyczyć ma to jednak tylko tych przedsiębiorców, którzy nie odpowiedzą swoim klientom w ciągu 24 godzin.

Z WhatsApp korzysta 1,5 mld użytkowników. Aplikacja została kupiona 4 lata temu przez Facebooka za kilkanaście miliardów dolarów. Jak zapewniał wówczas Jan Koum, CEO kupionej firmy, komunikator miał pozostać wolny od reklam.

Źródło: www.wsj.com

Majkel

2 tygodnie temu

Oho, Facebook szuka kolejnych sposobów na wyciągnięcie od nas kasy.
Czy nie wystarczy im już ściąganie od nas informacji i sprzedawanie korporacjom? Teraz będą "pozycjonować" reklamy?
Ciekaw jestem, na jakiej podstawie będzie wiadomo, komu wyświetlać określone reklamy...

Big J

2 tygodnie temu

Come on! Reklamy? Serio? I co, będą losowo rzucane w przestrzeń? Czy może DZIWNYM TRAFEM (TM) będą idealnie dopasowane?

8 sierpnia 2018

7 sierpnia 2018

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2
7.08.2018

O potencjale urządzeń mobilnych podczas Mobile Trends Conference w Krakowie

Potencjał urządzeń mobilnych nie jest jeszcze wystarczająco doceniany, a one same są niedostatecznie wykorzystywane w sprzedaży internetowej. Powoli przestają być jednak jedynie instrumentami do komunikacji interpersonalnej. W coraz większym stopniu stają się narzędziami, za pośrednictwem których ich użytkownicy dokonują zakupów. Więcej będzie można dowiedzieć się o tym podczas Mobile Trends Conference.