Oshee wprowadza linię produktów Cyberpunk 2077
 • 0
 • 1
13.10.2023

Oshee wprowadza linię produktów Cyberpunk 2077

Oshee i studio CD Projekt Red wprowadzają linię produktów firmowana grą Cyberpunk 2077. Napoje pojawią się w sprzedaży w okolicy premiery dodatku do gry Cyberpunk 2077: Widmo wolności.

Produkty są inspirowane światem gry. Łączą kolory Cyberpunka 2077 i Widma wolności (żółty i czerwony) z główną postacią, czyli V. Również smaki oraz nazwy bezpośrednio korespondują z charakterem gry.

– Oshee jest postrzegana jako marka międzynarodowa, podobnie jak Cyberpunk 2077. Po kilkunastu latach fokusowania się na rynku sportowym poczuliśmy, że musimy wyjść szerzej i zacząć eksplorować nieznane nam jeszcze obszary. Rozwój współpracy z CD Projekt Red jest dla nas bardzo ważny, bo pozwala nam otwierać bramy do nowych światów. Wierzymy, że skoro nasze napoje wspomagają rozwój sportowców, to mogą również efektywnie wspierać e-sportowców oraz gamerów – powiedział Tadeusz Czarniecki, CMO w Oshee.

– Gaming jest dziś niezaprzeczalnie integralną częścią kultury masowej. To oznacza dla nas możliwości rozbudowywania naszych franczyz o zupełnie nowe kategorie. Napoje będące kolejną odsłoną naszej współpracy z marką to dla nas potwierdzenie, że kierunek, który obraliśmy, jest właściwy – mówi Jan Rosner, VP of business development w CD Projekt Red.

Wraz z debiutem produktów w sprzedaży online ruszy także kampania reklamowa napojów Oshee Cyberpunk 2077. W pierwszym etapie obejmie promocję w mediach digitalowych oraz konkurs. Materiały kreatywne do kampanii obie firmy przygotowały wspólnie we własnym zakresie. Za obsługę mediową wszystkich działań promocyjnych Oshee odpowiada dom mediowy Mediahub.

Najnowsze produkty firmowane grą Cyberpunk 2077 zapowiadane były na 5 października w sklepie internetowym Osheeshop.eu.

12 października napoje Vitamin Fuel pojawiły się na półkach sieci sklepów Kaufland

Kilka dni później w sprzedaży pojawią się także napoje energetyczne Vitamin Energy Boost. Wszystkie produkty dostępne będą w dystrybucji na terenie kraju, w tym w największych sieciach handlowych.

Linię Oshee x Cyberpunk 2077 tworzą następujące napoje:

 • Vitamin Fuel truskawka-brzoskwinia 555 ml
 • Vitamin Fuel wiśnia-imbir 555 ml
 • Vitamin Energy Boost o smaku liczi-jaśmin 500 ml
 • Vitamin Energy Boost o smaku gumy balonowej 500 ml
 • 1
Cyberpunk 2077 Widmo Wolności na butelkach Oshee

Oshee wprowadza linię produktów Cyberpunk 2077.

Agata

2 miesiące temu

Teraz to jest modne, pewnie liczą na zyski. Ja wolę jednak cisowiankę pić a nie kolorowe napoje. Jest zdrowsza i tańsza.

13 października 2023

12 października 2023

 • 0
 • 2
 • 0
 • 0
 • 1
12.10.2023

Platforma „Gdzie zamieszkać” z 10 statuetkami na Golden Drum International Festival of Creativity 2023

Podczas Golden Drum International Festival of Creativity 2023 platforma „Gdzie zamieszkać / Where to Settle” Mastercard została uznana za jedną z najważniejszych kampanii na świecie. Zdobyła 4 Grand Prix, 3 Golden Drum, 2 Bronze Drum oraz Best of Genius Loci. Marcin Sosiński, dyrektor zarządzający McCann Poland otrzymał tytuł „Creative Director of The Year”.