„MądrzeJemy z Katarzyną Bosacką” – program Carrefour Polska i TVN
AdvertisementAdvertisement
  • 0
  • 2
15.10.2020

„MądrzeJemy z Katarzyną Bosacką” – program Carrefour Polska i TVN

Program „MądrzeJemy z Katarzyną Bosacką” zadebiutuje 24 października na antenie TVN. To inicjatywa marki Carrefour Polska oraz TVN Grupy Discovery.

Bohaterowie programu – zwykli Polacy, którzy codziennie popełniają grzeszki dietetyczne albo stoją przed dylematami żywieniowymi – chcieliby jeść lepiej i mądrze kupować. Dlatego przez 10 odcinków będą spotykać się z Katarzyną Bosacką. Wraz z nią przeprowadzą eksperymenty dietetyczne i będą szukać dobrej żywność u polskich rolników i hodowców.

W nowym programie Katarzyna Bosacka poruszy takie tematy, jak:

  • jajko jako superfood,
  • ukryty w jedzeniu cukier i jego zamienniki,
  • podróż naszego posiłku z pola na talerz,
  • tajemnicze dodatki do żywności.

Odwiedzi również producentów, którzy do Carrefoura dostarczają m.in. jajka od szczęśliwych kur oraz wytwarzane tradycyjnymi metodami miody, warzywa czy suszone owoce.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w sobotę 24 października na antenie TVN. Dzień później pojawi się także w TTV. Cały czas będzie także dostępny w serwisie Player.pl. Kolejne odcinki widzowie będą mogli oglądać przez następnych 9 weekendów.

W związku z emisją programu zostanie uruchomiona strona internetowa z materiałami poświęconymi zdrowej diecie. Będzie też konkurs adresowany do widzów na najlepsze zdjęcia posiłków, stanowiących zachętę dla innych do zmiany niekoniecznie najzdrowszych nawyków żywieniowych. Ponadto od 3 listopada produkty prezentowane w programie objęte zostaną specjalną ofertą handlową dostępną w katalogach z Katarzyną Bosacką jako ambasadorką akcji na okładce.

Koncepcja i strategia programu: BrandTime.

  • 2
Program Carrefour Polska i TVN z Katarzyną Bosacką

Program Carrefour Polska i TVN z Katarzyną Bosacką

Program Carrefour Polska i TVN z Katarzyną Bosacką

14 października 2020