Kontynuacja kampanii „Szczecin rekrutuje“
  • 0
  • 1
26.02.2018

Kontynuacja kampanii „Szczecin rekrutuje“

Ruszyła druga edycja kampanii „Szczecin rekrutuje”. Celem jest promocja szczecińskich miejsc pracy. Tym razem działania są skierowane do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego i województw Polski wschodniej.

Kampania, podobnie jak w zeszłym roku, promuje Szczecin jako miejsce, w którym warto szukać pracy. Przekonuje też, że dobrym pomysłem jest przeprowadzka do tego miasta. Działania obejmują województwa: zachodniopomorskie oraz warmińsko-mazurskie, podlaskie, świętokrzyskie, podkarpackie i lubelskie. W Szczecinie rekrutują głównie duże firmy z sektora usług dla biznesu, logistyki, e-commerce i produkcji.

Działania rozpoczęły się 15 lutego i potrwają do końca miesiąca. Obejmują internet i reklamę zewnętrzną. W 11 miastach: Szczecinie, Gorzowie, Słupsku, Koszalinie, Poznaniu, Białymstoku, Kielcach, Lublinie, Olsztynie, Przemyślu i Rzeszowie wyeksponowano łącznie 41 billboardów. Opublikowano też folder, który pokazuje największe zalety miasta i korzyści, jakie oferują szczecińskie firmy. Będzie on rozdawany na uczelniach oraz na targach pracy.

Do tej pory do akcji dołączyło 89 firm. Strona www.kariera.szczecin.eu odnotowała 55 tys. odsłon. W ubiegłym roku przez 2 tygodnie trwania działań zwiększone zainteresowanie zauważyła większość firm, których logo znalazło się w kampanijnym serwisie.

Łączny koszt kampanii „Szczecin rekrutuje” to 100 tys. zł brutto. Działania zorganizowała Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

  • 1

26 lutego 2018