Kampania Play nabiera rozpędu (wideo)
  • 3
  • 1
15.08.2011

Kampania Play nabiera rozpędu (wideo)

W mediach pojawiły się nowe spoty kampanii „Testuj smartfona” telefonii Play z Kubą Wojewódzkim: 30- i 15-sekundowy. Oba zachęcają do rejestracji na stronie internetowej akcji, gdzie można wypożyczyć smartfona Huawei.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

54560 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

aw

13 lat temu

making of

Nie wiedzieć dlaczego, wszyscy się upierają na "making off", kiedy to przecież "making of" jest jedyną poprawną formą. Może kojarzy się z "f*** off", a może to przez to, że Polacy uparcie wymawiają "of" i "off" tak samo, więc łatwo je pomylić, podczas gdy w "of" występuje spółgłoska dźwięczna czyli polskie W. Krótko mówiąc, proszę o poprawę tego błędu i nieszerzenie mitów :)

Rozwiń komentarze

15 sierpnia 2011

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
15.08.2011

II Konferencja Market Segmentation – narzędzia, metody i strategie efektywnego wdrożenia segmentacji

22 i 23 września br. w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji Market Segmentation. Sukces pierwszej edycji potwierdził, że nadeszła era personalizacji każdego komunikatu przekazywanego klientowi. Liczba uczestników była dowodem na to, że każda firma poszukuje właściwych kryteriów podziału rynku oraz nowych narzędzi i metod dotarcia do niewykorzystanych nisz rynkowych. Podczas tegorocznej konferencji można będzie poznać wszystkie aspekty wdrożenia segmentacji oraz efektywne narzędzia wspierające ten proces.

12 sierpnia 2011