Kamis rusza z serią podcastów
AdvertisementAdvertisement
  • 0
  • 1
5.10.2020

Kamis rusza z serią podcastów

Marka Kamis przygotowała serię lifestyle’owych audycji pod tytułem „Podcast dobrze przyprawiony”. Do świata pełnego kuchennych dźwięków i kulinarnych inspiracji zaprosi słuchaczy Paweł Loroch – dziennikarz radiowy i telewizyjny.

Formuła podcastów będzie oparta na lifestyle’owych rozmowach prowadzącego audycję dziennikarza z inspirującymi gośćmi. Wśród zaproszonych do programu osób znalazły się m.in.:

  • blogerka kulinarna Kinga Paruzel,
  • instagramerka lifestyle’owa Natalia Kusiak,
  • podcasterka Justyna Mazur.

Punktem wyjścia każdej rozmowy będzie jedna z siedmiu przypraw marki Kamis: ziele angielskie, pieprz, majeranek, bazylia, chili, cynamon i kurkuma.

W każdym odcinku prowadzący wraz z gościem wspólnie przygotują jego ulubioną potrawę. Będą wśród nich zarówno dania proste w przygotowaniu, idealne na codzienny obiad, jak i wersje wegańskie popularnych przepisów czy potrawy inspirowane dalekimi podróżami. Aby pobudzić wyobraźnię słuchaczy i pozwolić im głębiej zanurzyć się w kulinarnych doznaniach, wszystkie podcasty zrealizowano z dołączonymi w tle intensywnymi ASMR-owymi odgłosami gotowania.

Seria „Podcast dobrze przyprawiony” składa się z siedmiu odcinków. Premiera dwóch pierwszych nastąpi 5 października. Pozostałe odcinki będą się ukazywać cyklicznie w każdy poniedziałek przez pięć następnych tygodni. Podcasty będzie można znaleźć w kanale marki Kamis na YouTube i na innych platformach audio.

Seria podcastów to owoc współpracy marki Kamis z agencją LiquidThread oraz domem mediowym Starcom.

  • 1
Marka przypraw Kamis rusza z podcastami

Marka przypraw Kamis rusza z podcastami

5 października 2020

2 października 2020