Kalendarz Pirelli 2017 – bez makijażu i retuszu (wideo)
  • 2
  • 0
4.12.2016

Kalendarz Pirelli 2017 – bez makijażu i retuszu (wideo)

W najnowszej edycji kalendarza Pirelli znów wystąpiły sławne kobiety. Tym razem m.in. znane aktorki dały się sfotografować bez makijażu, a zdjęcia nie zostały poddane retuszowi.

Autorem zdjęć do kalendarza Pirelli na 2017 r. jest fotograf mody Peter Lindbergh. Wybór tego artysty wskazuje już kierunek, w jakim podążyli twórcy kalendarza. Lindbergh znany jest ze zdjęć bliskich dokumentowi i fotografii ulicznej. Współtworzył wcześniej edycję kalendarza w 2014 r.

W najnowszej publikacji marki Pirelli zaprezentowanych zostało 14 kobiet. Są to przede wszystkim gwiazdy Hollywood, m.in. Kate Winslet, Nicole Kidman, Penélope Cruz, Ziyi Zhang, Helen Mirren, Alicia Vikander, Robin Wright, Léa Seydoux, Rooney Mara, Julianne Moore, Uma Thurman i Charlotte Rampling.

Poza aktorkami w kalendarzu występuje też rosyjska profesor Anastazja Ignatowa z Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (MGIMO). Ignatowa jest absolwentką kierunku public relations, a obecnie profesorem politologii.

Nicole Kidman

Julianne Moore

Robin Wright

Uma Thurman

Zobacz też poprzednie edycje:

  • 4

Ar

9 miesięcy temu

Miały makijaż, nie było retuszu

Kalendarz jest świetny, a pomysł, choć nie jest nowy, to jednak nadal jest bardzo dobry. Jednak nie przesadzajmy - wszystkie modelki miały makijaż. Bez tego błyszczałyby się, a na zdjęciach wyglądałyby gorzej niż w rzeczywistości (obiektyw "widzi" inaczej niż oko i pewne rzeczy trzeba podkreślić, aby właśnie przybliżyć je do rzeczywistego wyglądu).

3 grudnia 2016

2 grudnia 2016

Reklama
Reklama