Danuta Stenka i niedowidząca Ola ponownie zachęcają do przekazywania 1% podatku Stowarzyszeniu „Tęcza” (wideo)
  • 1
  • 1
22.01.2015

Danuta Stenka i niedowidząca Ola ponownie zachęcają do przekazywania 1% podatku Stowarzyszeniu „Tęcza” (wideo)

Danuta Stenka oraz 4-letnia Ola, podopieczna Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących „Tęcza”, są głównymi bohaterkami kampanii „Zobacz. Niewidome dzieci”. Celem akcji jest pomoc niewidomym i słabowidzącym dzieciom.

Aktorka wystąpiła wraz z dziewczynką w spocie zatytułowanym „Kto to?”, promującym tegoroczną kampanię stowarzyszenia. Przekazem działań jest przełamanie bariery między dziećmi niewidomymi a osobami w pełni widzącymi. Stowarzyszenie zachęca też do przekazywania 1% podatku na potrzeby jego działalności.

Kampanię „Tęczy” można śledzić w telewizji regionalnej, prasie, Internecie, w tym na portalach społecznościowych.

Wsparcia od strony technicznej udzieliła Warszawska Szkoła Filmowa, a producentem wykonawczym była Grupa Codex. Scenariusz do filmu napisała Anna Witarzewska, prezes Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących „Tęcza”, reżyserią zajął się Olaf Tryzna z Warszawskiej Szkoły Filmowej. Serwis foto i kreacja graficzna – Maciej Jędrzejewski.

Wszystkie osoby zaangażowane w działania, w tym obsługa techniczna, produkcyjna oraz aktorka, wzięły udział pro bono. Kampania z udziałem Danuty Stenki była prowadzona także w 2014 r. Zobacz: Danuta Stenka i niedowidząca Ola w kampanii społecznej „Tęczy”.

  • 1

22 stycznia 2015

21 stycznia 2015