Praktyczne porady dla startujących podcasterówPraktyczne porady dla startujących podcasterówPraktyczne porady dla startujących podcasterówPraktyczne porady dla startujących podcasterów
Z czasem wszystko pójdzie śpiewająco (fot. Pixabay)

Praktyczne porady dla startujących podcasterów

Praktyczne porady dla startujących podcasterów
Krystian Zych

Krystian Zych

-

podcaster, edytor podcastów, trener podcastingu, Jakzrobicpodcast.pl

Krystian Zych

Krystian Zych

podcaster, edytor podcastów, trener podcastingu
Jakzrobicpodcast.pl

Autor szkoleń, warsztatów i filmów – o podcastowaniu, a jakże. Pomaga osobom stawiającym pierwsze kroki w podcastingu. Podpowiada, jaki sprzęt warto kupić i jak z niego skorzystać. Doradza, co zrobić, aby podcastowe hobby nie było drogą przez mękę. Organizuje konferencje podcastowe. Współpracuje też z firmami widzącymi w podcastach obiecujący kanał dystrybucji treści do obecnych i potencjalnych klientów. Strona WWW: Jakzrobicpodcast.pl.

Co takiego wyjątkowego jest w podcastach? Przede wszystkim można ich słuchać, wykonując inne czynności. Często nie jest to możliwe w przypadku wideo czy tekstu. Możemy słuchać podcastów, prowadząc samochód, siedząc w tramwaju, prasując, gotując obiad czy biegając. Poza tym podcast jest audycją na żądanie. Możemy więc słuchać tego, na co mamy w danym momencie ochotę. Coś jak filmy na VOD albo muzyka w Spotify.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja