Ambienty na piątkę, czyli 5 razy NAmbienty na piątkę, czyli 5 razy NAmbienty na piątkę, czyli 5 razy NAmbienty na piątkę, czyli 5 razy N
Dziś ambient ma jeszcze więcej znaczeń niż kiedyś (fot. kadr ze spotu)

Ambienty na piątkę, czyli 5 razy N

Ambienty na piątkę, czyli 5 razy N
Joanna Burdek

Joanna Burdek

-

właścicielka i strateg, Brand Useful

Joanna Burdek

Joanna Burdek

właścicielka i strateg
Brand Useful

Na co dzień pomaga firmom tworzyć skuteczną komunikację za pomocą strategii marek i planów content marketingowych. Wierzy w to, że prawdziwy biznes naprawdę służy ludziom. Pracowała dla takich marek jak Continental, O bag, Nutella, Multikino. Publikuje na łamach marketingowych gazet i portali. Jest też autorką powieści, prowadzi szkolenia ze strategii i copywritingu.

Czasem wśród tysięcy przekazów marketingowych napotykamy taki, który sprawia, że robimy wielkie WOOW. To WOOW może wywołać w nas zwykła reklama telewizyjna, ale znacznie częściej taki efekt wzbudzają dobrze przemyślane przedsięwzięcia ambientowe. Prawdziwe ambienty na piątkę.

Dzisiaj trudno o solidną definicję, czym ambient jest, a czym nie. Dlaczego? Bo w świecie reklamy z jednej strony wszystko już było, a z drugiej – wszystko dopiero przed nami. Nowe technologie otwierają granice umysłów i pozwalają wcielać w życie pomysły do tej pory uznawane za totalnie nierealne.

Wyobraź sobie, że masz psa rasy husky i idziesz z nim do galerii handlowej.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja