Personalia

Zofia Bugajna-Kasdepke w Risk Made in Warsaw

Zofia Bugajna-Kasdepke wchodzi do zarządu Risk Made in Warsaw. Obejmuje stanowisko wiceprezes. Będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie marką, pełniąc funkcję global brand director oraz rozwój biznesu – w tym za ekspansję firmy na zagraniczne rynki.

Risk Made in Warsaw to niezależna marka odzieżowa. Jej celem na 2020 r. jest wygenerowanie 24 mln zł wpływów ze sprzedaży.

Nowej wiceprezesce podlegać będą kompetencje takie jak:

  • strategia marki,
  • PR & marketing,
  • partnerstwa biznesowe,
  • sprzedaż.

Docelowo Zofia Bugajna-Kasdepke będzie odpowiedzialna również za współpracę z innymi markami. Funkcja, którą obejmuje, została specjalnie dla niej utworzona. Będzie prowadziła zespół liczący 28 osób.

Jest menedżerem z ponad 15-letnim doświadczeniem w komunikacji marketingowej. Pracowała w międzynarodowych agencjach, m.in. Havas, Edelman i MSLGroup. W tej ostatniej spędziła 10 lat, awansując na stanowisko szefowej departamentu oraz dyrektor zarządzającej.

Z jej udziałem agencja dwukrotnie – w 2015 i 2019 r. – zdobyła tytuł Eastern European Consultancy of the Year. Ostatnie 4 lata Bugajna-Kasdepke spędziła w strukturach regionalnych Publicis Groupe, gdzie rozwijała biznes w Europie Środkowo-Wschodniej. Zajmowała także stanowisko chief communications officera w Publicis Communications.

Pracowała również dla największych światowych marek, jak Coca-Cola, P&G, LVMH, Amazon czy Netflix. Zespoły, które prowadziła, zdobyły kilkadziesiąt nagród i wyróżnień. Wśród nich m.in.: Effie, Golden Drum, Sabre Award, IPRA Golden World Award, European Excellent Award, Złote Spinacze, Impactory, a także tytuły Kampania Społeczna Roku.

Od kilku lat Zofia Bugajna-Kasdepke dzieli się wiedzą i doświadczeniem jako key note speaker i jurorka festiwali. Doradza Fundacji Liderek Biznesu. Stworzyła też nowe pozycjonowanie tej organizacji. Od 2017 r. jest członkinią Rady Ekspertów Ośrodka Dialogu i Analiz ThinkTank. Prowadzi autorskie zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim. Wcześniej wykładała na Uniwersytecie SWPS i Uczelni Łazarskiego.Reklama