Personalia

Zmiany w zespole RTB House. Abgarowicz, Gilewska, Dąbrowski i Hada z nowymi kompetencjami

W firmie RTB House zajmującej się retargetingiem online nastąpiły zmiany na kluczowych stanowiskach. Czworo specjalistów – Łukasz Abgarowicz, Agnieszka Gilewska, Mateusz Dąbrowski, Tomasz Hada – zyskało nowe, strategiczne kompetencje.

Łukasz Abgarowicz objął nowo utworzone stanowisko head of new products. W tej roli zajmie się opracowaniem koncepcji biznesowej nowych produktów oraz ich wdrożeniem i rozwijaniem na poziomie globalnym. Z RTB House jest związany od stycznia 2014 r. Jego dotychczasowe obowiązki na stanowisku business development director Poland przejęła Agnieszka Gilewska.

Odpowiada za całość działań biznesowych w kraju, w tym m.in. za strategię sprzedaży, nowe kierunki rozwoju oraz wyniki finansowe polskiego oddziału spółki.

Dołączyła do RTB House w 2015 r. Objęła funkcję customer service executive. Na przestrzeni czterech lat awansowała kolejno na stanowisko senior account manager, następnie head of account management. Zarządzała strukturami biznesowymi odpowiedzialnymi za obsługę polskich klientów. Wcześniej pracowała m.in. w niemieckiej firmie Koenig & Bauer.

Nowe stanowisko objął również Mateusz Dąbrowski, który jako head of sales odpowiada za zarządzanie strukturami sprzedaży w Polsce. Z RTB House jest związany od września ubiegłego roku. Zaczynał jako project manager. Następnie awansował na stanowisko sales process coordinator. Przed dołączeniem do RTB House pracował m.in. dla takich firm jak Mars, Nielsen czy Jerónimo Martins.

Ostatnią ze strategicznych zmian na kierowniczych stanowiskach w RTB House jest objęcie roli dyrektora regionu krajów Beneluksu przez Tomasza Hadę. Jako business development director DACH & Benelux czuwa nad strategicznym zarządzaniem działaniami sprzedażowymi firmy na lokalnych rynkach.

Pracę w RTB House rozpoczął w 2017 r. jako project manager. Następnie jako business development director DACH odpowiadał za planowanie i realizację działań biznesowych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w firmie McKinsey & Company.

  • 1
Agnieszka Gilewska RTB House

Agnieszka Gilewska RTB HouseReklama