AdvertisementAdvertisement

Personalia

Zmiany w strukturze i awanse w Polsat Media

1 października 2020 r. zmieniła się struktura zespołów obsługujących agencje niesieciowe oraz klientów bezpośrednich w Polsat Media. Zmiana dotyczy trzech zespołów: sprzedaży bezpośredniej, agencji niesieciowych oraz teamu planowania kampanii dla klientów tych zespołów. Zostaną one zintegrowane. Zarządzaniem nimi będzie zajmowała się Joanna Mieszkowska-Maździarz, która awansowała na stanowisko group account directora.

Jednocześnie na stanowisko group account managera, direct sales awansował Emil Pielecki, który będzie kierował sprzedażą bezpośrednią. Sekcją agencji niesieciowych w Polsat Media nadal będzie zarządzać Justyna Płochocka. Oboje będą podlegali Joannie Mieszkowskiej-Maździarz, której bezpośrednią przełożoną pozostaje Magdalena Niewińska.

Joanna Mieszkowska-Maździarz jest związana z Polsat Media od 2008 r. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała w TV Biznes i Radiu Kolor. Emil Pielecki pracuje w Polsat Media od 2012 r., od początku w sekcji sprzedaży bezpośredniej. Wcześniej przez kilka lat zajmował się promocją oferty Radia Lublin.

  • 1
Polsat Media

Zmiany w Polsat Media


 

Reklama