Personalia

W Wec Communication awansowali Anna Urbańczyk-Cebula i Szymon Tyszkowski

Anna Urbańczyk-Cebula, zajmująca dotąd stanowisko senior project executive w agencji 360 stopni Wec Communication, objęła funkcję communications managera. Szymon Tyszkowski, dotychczasowy digital executive, awansował z kolei na senior executive.

Anna Urbańczyk-Cebula pracuje w Wec Communication od października 2020 r. Organizuje i koordynuje akcje specjalne oraz wydarzenia. Realizuje też niestandardowe zapytania od klientów agencji. Dotychczas zaangażowana była w projekty m.in. dla marek Acer, Predator, Sabre Poland, Logitech, HL Tech, Asco Cyber Security, a także dla Uniwersytetu Śląskiego. Na nowym stanowisku pokieruje zespołem zajmującym się bieżącą obsługą klienta. Zajmie się też koordynacją produkcji treści audio-wideo. Będzie ponadto odpowiedzialna za skuteczne wykorzystanie budżetów reklamowych oraz wzrost efektów sprzedażowych.

Zawodowo związana z marketingiem od ponad dziesięciu lat. Wcześniej współpracowała m.in. z firmami Golden Rocket, WhitePress i Moma. Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Śląskim. Kiedy nie pracuje, podróżuje. Szczególnie interesuje ją Daleki Wschód.

Szymon Tyszkowski – senior executive

Jako freelancer zaczął współpracę z Wec Communication w roku 2019. Po kilku miesiącach dołączył do agencji na stałe i objął stanowisko digital executive. Od początku był odpowiedzialny za produkcję contentu foto i wideo m.in. dla marek Acer, Predator, Acer UK, Sabre, Logitech, Exclusive Networks czy Maxcom. Ostatnio zaangażowany jest również w projekty wykorzystujące AI. Na obecnym stanowisku zajmie się rozwojem agencyjnego podcastu Dobrze Kojarzysz i profilu na TikToku. Do jego obowiązków należeć też będzie samodzielna koordynacja projektów realizowanych dla klientów.

To również twórca internetowy. Na co dzień prowadzi na YouTube własny kanał Tylko Basket, który przekroczył niedawno liczbę 125 tys. subskrypcji. Prężnie działa też na platformie TikTok, gdzie obserwuje go 65 tys. osób.

  • 1
Anna Urbańczyk-Cebula, Szymon Tyszkowski

Anna Urbańczyk-Cebula – communications manager, Szymon Tyszkowski – senior executive w Wec CommunicationReklama