Personalia

Martyna Gołębiowska i Sylwia Gilert w zespole digitalowym ING Mediahub

Agencja mediowa Mediahub wzmocniła zespół specjalistów digitalowych pracujących przy obsłudze budżetu mediowego banku ING. Do teamu kierowanego przez Bartłomieja Stańczaka, media communication directora w Mediahub dołączyły Martyna Gołębiowska i Sylwia Gilert. Obie objęły nowe funkcje senior digital expertek.

Nowe senior digital expertki, Martyna Gołębiowska i Sylwia Gilert zajmą się planowaniem i kupowaniem mediów do kampanii wizerunkowych i performance’owych ING.

Martyna Gołębiowska z Mediahub związana jest od ponad czterech lat. Poprzednio pracowała w zespole specjalistów odpowiedzialnych za działania SEM dla takich klientów jak np. AkzoNobel i Inea. Jest absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na UW.

Sylwia Gilert ostatnie 4 lata pracowała w teamie activation agencji VMLY&R. Zespół ten blisko współpracował ze specjalistami strategii i kreacji. Tworzył zintegrowane kampanie komunikacyjno-mediowe marek z kategorii retail, SVOD, beauty oraz klientów przetargowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w takich firmach jak m.in. Spark Foundry oraz Wavemaker.


 

Reklama