Personalia

Agencją Klang Media zarządzają Magdalena Kowalska i Piotr Suchodolski. Jest nowy zespół

Założona w 2018 r. agencja Klang Media zakończyła proces rozbudowy zespołu, rebrandingu i tworzenia nowej strony internetowej. Do zespołu agencji dołączyli doświadczeni eksperci w dziedzinie public relations. Za zarządzanie firmą odpowiadać będą Magdalena Kowalska i Piotr Suchodolski.

Przyjście nowych członków zespołu stanowi znaczne wzmocnienie kompetencji agencji w dziedzinie public relations, poszerza zakres świadczonych usług oraz obsługiwanych branż. Zarządzaniem Klang Media odpowiadać będą Magdalena Kowalska oraz Piotr Suchodolski, którzy zasili szeregi organizacji jako nowi partnerzy. Do zespołu dołączyły również Agnieszka Sopińska oraz Marta Zoll – ekspertki w dziedzinie komunikacji.

Magdalena Kowalska – partner

Specjalizuje się w:

  • budowaniu reputacji liderów i firm,
  • relacjach międzyludzkich,
  • komunikacji strategicznej,
  • inicjatywach wpływu społecznego,
  • zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi.

Jej dotychczasowe doświadczenie w PR obejmuje przede wszystkim współpracę z liderami rynku, firmami z sektora finansowego, NGOsami, start-upami, a także osobami publicznymi. Aktywnie angażuje się w działalność społeczną. Jest założycielką i prezeską Instytutu Mindset fundacji na rzecz psychoedukacji i promocji zdrowia psychicznego.

Jako członkini Stowarzyszenia LiderShe wspiera inicjatywy budujące kompetencje przywódcze kobiet. Jest również jedną z ekspertek w fundacji Impakt z siedzibą w Toronto. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomowe studia PR w Szkole Głównej Handlowej oraz CSR w Akademii Leona Koźmińskiego. W październiku 2022 r. rozpoczęła studia psychologii na Uniwersytecie SWPS.

Piotr Suchodolski – partner

Ekspert z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy zarówno w wewnętrznych działach komunikacji, jak i w agencjach PR. Realizował projekty dla sektora finansowego, ale także dla branży dóbr luksusowych, napojów alkoholowych i dla kancelarii prawnych. Ma bogate doświadczenie współpracy z dużymi międzynarodowymi korporacjami czy spółkami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Jest absolwentem historii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, London School of Public Relations, Nowoczesnej Komunikacji Marketingowej na Uniwersytecie SWPS oraz Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej.

Agnieszka Sopińska – PR manager

Dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem pracy dla najważniejszych tytułów w kraju (Radio Zet, „Rzeczpospolita”, „Dziennik”, PAP). Jest również ekspertką w dziedzinie public relations.

Marta Zoll – PR manager

Ma kilkuletnie doświadczenie pracy w public relations dla:

  • dużych, międzynarodowych organizacji z branży dóbr luksusowych (Swarovski, Louis Vuitton), finansowej,
  • organizacji pozarządowych,
  • firm konsultingowych.

Jest absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego, Bradford University School of Management oraz Istituto Marangoni w Mediolanie.

Wzmocnienie zespołu agencji Klang Media zostało połączone z kompleksowym rebrandingiem oraz stworzeniem nowej strony firmowej. Zarówno nowa identyfikacja wizualna, jak i strona mają za zadanie lepiej pokazać obecny charakter organizacji, jak i zmieniony zakres świadczonych usług.

Klang Media to agencja specjalizująca się obsłudze firm z sektora finansowego z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi cyfrowych. Łączy kompetencje z zakresu public relations i digital marketingu.

  • 2

Magdalena Kowalska – partner w Klang Media

Piotr Suchodolski – partner w Klang Media


 

Reklama