Personalia

Kinga Jasnowska-Sobula nowym partnerem w Communication Unlimited

Strukturę partnerską agencji marketingu zintegrowanego Communication Unlimited wzmocniła Kinga Jasnowska-Sobula, account director. Jako partner będzie odpowiedzialna za usprawnianie przebiegu procesów projektowych agencji (z perspektywy operacyjnej, jak i budżetowej), optymalizację struktury i zasobów oraz budowanie relacji wewnątrz zespołu, w tym za opracowanie i prowadzenie działań motywacyjnych i integracyjnych.

Ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w obszarze marketingu po stronie klienta, jak i agencji. Z Communication Unlimited jest związana od 2011 r. Na stanowiskach account managera, a następnie account directora odpowiadała za współpracę m.in. z Super-Pharm, Suzuki Motor Poland, Velvet Care, Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, Blue City, Browarami Lubelskimi, Galerią Jurajska, Galerią Kazimierz, Centrum Galardia oraz z firmą Optegra.

Drogę zawodową zaczynała w firmach: Commercial Union (ubezpieczenia na życie i emerytalne), Credit Suisse oraz Cushman & Wakefield. Z kolei w Havas Polska pracowała przy projektach dla Polkomtela, CEDC, Grupy Lotos, Kompanii Piwowarskiej oraz PKO BP.

  • 1
Kinga Jasnowska-Sobula

Kinga Jasnowska-SobulaReklama