Personalia

Katarzyna Pietraczyk-Myśliwy na czele teamu social media agencji Esperienza. Kamil Siekierzyński AI & automation managerem

Agencja Esperienza Creative Technology wzmacnia kompetencje w zakresie AI & marketing automation. Za produkcję autorskich systemów pozwalających tworzyć rozwiązania dopasowane do potrzeb marek odpowiada Kamil Siekierzyński – AI & automation manager. Zespołem specjalistów social media kieruje zaś Katarzyna Pietraczyk-Myśliwy.

Katarzyna Pietraczyk-Myśliwy ze środowiskiem social mediów jest związana od ponad dziesięciu lat. Odpowiadała za komunikację brandów z różnych branż, m.in. Dom Development, Huawei, Fujifilm Instax, Indigo Nails, Vileda, Nationale-Nederlanden, Skin79, Dr.Oetker, Guseppe czy Feliciana. Od kilku lat z powodzeniem zarządza pracą teamu managerów, moderatorów i content kreatorów. Na nowym stanowisku implementuje rozwiązania odpowiadające dynamicznym zmianom na rynku, oczekiwaniom nowego konsumenta i współczesnym potrzebom firm i marek.

Jednym z przykładów takich rozwiązań jest autorska usługa Esperienzy: Content Generator. To projekt Kamila Siekierzyńskiego, który został liderem produkcji własnych rozwiązań agencji. Content Generator zrzesza twórców internetowych, wykorzystując przy tym innowacyjne narzędzia i sposoby generowania oraz edycji treści tekstowych i wizualnych. W ramach usługi dostępne są trzy pakiety:

  • User Generated Content (UGC),
  • mikro-influencer marketing,
  • marketing rekomendacji.

Content Generator stworzyliśmy, czerpiąc z aktualnych badań, obserwacji i analiz trendów oraz dynamicznie zmieniającego się współczesnego rynku technologicznego. (…) uważamy, że oddanie głosu twórcom internetowym jest po prostu hot i najwyższy czas, aby więcej marek zdało sobie z tego sprawę. Można powiedzieć, że system Content Generator to nasz głos w dyskusji o przyszłości marketingu i roli nowych technologii. Mimo że projekt dopiero wystartował, już teraz obserwujemy wymierne efekty, a to napędza nas do dalszego rozwoju. (…) Stale udoskonalamy to narzędzie – opisuje Kamil Siekierzyński, AI & automation manager w Esperienza Creative Technology.

W ostatnich tygodniach do grona partnerów agencji dołączyły m.in. firmy Hama Polska, Answear.Lab i SGI Deweloper.

  • 1
Katarzyna Pietraczyk-Myśliwy, Kamil Siekierzyński

Katarzyna Pietraczyk-Myśliwy – social media director; Kamil Siekierzyński – AI & automation manager w Esperienza Creative TechnologyReklama