Personalia

Goran Markovic pokieruje rynkiem prywatnym w T-Mobile Polska

1 września Goran Markovic dołączy do zarządu T-Mobile Polska. Jako członek zarządu ds. rynku prywatnego będzie kierował pionem odpowiedzialnym za ofertę dla klientów indywidualnych.

Goran Markovic jest związany z sektorem telekomunikacyjnym od ponad szesnastu lat. W tym czasie pełnił funkcje kierownicze w spółkach Grupy Telenor. Ostatnio zajmował stanowisko chief commercial officera w Telenor Bułgaria. Kierował całością działań sprzedażowych i marketingowych segmentów B2C oraz B2B.

W trakcie kariery Markovic przebył pełną ścieżkę od stażu w dziale marketingu do przejęcia odpowiedzialności za całą ofertę komercyjną operatora. Przed objęciem stanowiska CCO w Telenor Bułgaria był odpowiedzialny za transformację biznesu i organizacji w regionie CEE jako program director klastra CEE.

Wcześniej zajmował stanowiska w pionie marketingu Telenor Hungary. Były nimi: omni-channel marketing director, business transformation lead i doradca CMO. Pełnił także funkcję brand managera w Grupie Telenor po wyprowadzce ze swojego rodzinnego kraju, Czarnogóry, gdzie rozpoczął pracę w 2004 r. jako stażysta w zespole komunikacji marketingowej. W Telenor Czarnogóra zajmował kolejno stanowiska marketing communication director, marketing director oraz pełnił obowiązki CMO consumer.

Jest absolwentem informatyki na Uniwersytecie Czarnogóry. Obecnie studiuje EMBA na University of Sheffield. Ukończył szereg programów managerskich, m.in. w INSEAD Business School, Harvard Business School, Norwegian Business School oraz London Business School.

  • 1
Goran Markovic

Goran MarkovicReklama