Personalia

Agata Kupracz rozstaje się z Portem Gdańsk

Rzecznik prasowa Zarządu Morskiego Portu Gdańsk, Agata Kupracz, po ponad dwóch latach kończy współpracę ze spółką. Jej obowiązki do czasu ponownego obsadzenia stanowiska przejął dział marketingu i komunikacji ZMPG.

Agata Kupracz była rzecznikiem prasowym Portu Gdańsk od lipca 2017 r. Odpowiadała za wizerunek spółki w mediach krajowych i zagranicznych, kontakty z dziennikarzami, działania CSR oraz eventy organizowane przez Port Gdańsk.

Praca w Porcie to nie tylko ogromne wyzwanie, ale także wielka przygoda. Kiedy zaczynałam, w Porcie nie było osoby całościowo odpowiadającej za komunikację z mediami. Wszystko trzeba było zbudować od początku – opowiada Kupracz.

W czasie ostatnich dwóch lat Port Gdańsk wypracował strategię komunikacji i kreowania wizerunku. Jedną z cech komunikacji portu z mediami stały się konferencje prasowe odbywające się w nietypowych scenografiach: w stylu gali oscarowej, placu budowy z zabawkowymi sprzętami budowlanymi czy na pokładzie statku wycieczkowego.

Teraz chcę rozwijać własną działalność. Nadal będę zajmować się media relations, copywritingiem, a także odpowiadać za wizerunek klientów, ale już w przestrzeni swojej firmy. Mogę zdradzić, że zamierzam współpracować z Patrykiem Felmetem, z którym przepracowałam ostatnie 2 lata w Porcie – dodaje była rzecznik.Reklama