Personalia

Zyxel mianuje wiceprezesa wykonawczego ds. sprzedaży i marketingu w regionie EMEA i Ameryce Północnej

David Soares, obecny wiceprezes firmy technologicznej Zyxel ds. sprzedaży i marketingu w Ameryce Północnej, obejmuje nowy region. To EMEA – kraje leżące na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

Soares współpracuje z firmą od 2017 r. jako wiceprezes ds. sprzedaży w Ameryce Północnej. Ma 30 lat doświadczenia w branży. Przez 16 lat pracował w Netgear, a przez 12 lat w Hayes Modems.

Na nowym stanowisku będzie współpracować ze swoim zespołem nad określeniem możliwości rozwoju kanału oraz strategii, które pomogą partnerom handlowym firmy Zyxel ukierunkować własny biznes na zwiększanie wzrostu i rentowności. Skupi się na klientach biznesowych (VAR) oraz na rozwoju ich oferty, aby mogli stać się dostawcami usług zarządzanych (MSP).

Będzie ściśle współpracować z partnerami handlowymi. Celem jest ustalenie, w jaki sposób firma może zwiększyć możliwości biznesowe dzięki istniejącej bazie resellerów. Zależy mu zwłaszcza na podniesieniu świadomości na temat oferty produktów sieciowych Nebula zarządzanych w chmurze.Reklama