Poczuj magię świąt w reklamach (najciekawsze reklamy świąteczne 2013 r.) - Marketing przy Kawie
Poczuj magię świąt w reklamach (najciekawsze reklamy świąteczne 2013 r.)Poczuj magię świąt w reklamach (najciekawsze reklamy świąteczne 2013 r.)Poczuj magię świąt w reklamach (najciekawsze reklamy świąteczne 2013 r.)Poczuj magię świąt w reklamach (najciekawsze reklamy świąteczne 2013 r.)

Poczuj magię świąt w reklamach (najciekawsze reklamy świąteczne 2013 r.)

Poczuj magię świąt w reklamach (najciekawsze reklamy świąteczne 2013 r.)
Jacek Szlak

Jacek Szlak

-

redaktor naczelny, Marketing przy Kawie

Jacek Szlak

Jacek Szlak

redaktor naczelny
Marketing przy Kawie

Od 1997 r. zajmuje się marketingiem zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Od 2003 r. prowadzi serwis Marketing przy Kawie. Publicysta zajmujący się komunikacją marketingową i sztuką reklamy. Obserwator nowych zjawisk w kulturze masowej, marketingu i nowych mediach. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu reklamy internetowej, content marketingu i storytellingu. Jeden ze współautorów książki „Praktyka brandingu” oraz autor książki „Opowieści w marketingu”.

Zbliża się Boże Narodzenie, trwa wyścig marek do naszych portfeli. Pojawia się wiele wzruszających i pomysłowych reklam, które mają nam pomóc w odczuwaniu prawdziwej, rodzinnej natury świąt przed górą pudełek z prezentami. Przygotowaliśmy zestawienie kilkunastu popularnych tegorocznych reklam, które pozwoli głębiej poczuć klimat „Xmasu”.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja