Piano Media – słowacki łącznik - Marketing przy Kawie
Piano Media – słowacki łącznikPiano Media – słowacki łącznikPiano Media – słowacki łącznikPiano Media – słowacki łącznik

Piano Media – słowacki łącznik

Piano Media – słowacki łącznik
Jakub Müller

Jakub Müller

-

redaktor, Marketing przy Kawie

Jakub Müller

Jakub Müller

redaktor
Marketing przy Kawie

W branży marketingowej działa od 2005 roku. Autor kilkuset artykułów, felietonów, analiz i wywiadów w mediach internetowych i drukowanych. Współtwórca strategii marketingowych i prelegent na konferencjach branżowych. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu mediów i CSR-u.

Piano Media chce przyzwyczaić Polaków, że za treść wysokiej jakości w Internecie trzeba płacić. To, co udało się na Słowacji i w Słowenii, nad Wisłą może być trudniejsze ze względu na bardziej konkurencyjny rynek.

Oficjalny komunikat jest rzeczowy i gładki. „Sześciu wydawców: Agora, Murator, Ringier Axel Springer Polska, Media Regionalne, Polskapresse, Edytor oraz Polskie Radio podpisało umowę ze słowacką firmą Piano Media. Na jej mocy wprowadzona zostanie odpłatność za dostęp do 42 serwisów internetowych”. Część treści pozostanie darmowa, za odpłatnością będzie można czytać najbardziej wartościowe artykuły.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja