Nie wystarczy być – polityk a twarz - Marketing przy Kawie
Nie wystarczy być – polityk a twarzNie wystarczy być – polityk a twarzNie wystarczy być – polityk a twarzNie wystarczy być – polityk a twarz

Nie wystarczy być – polityk a twarz

Nie wystarczy być – polityk a twarz
Wiesław Gałązka

Wiesław Gałązka

-

dziennikarz i publicysta, konsultant i doradca polityczny, nauczyciel akademicki

Wiesław Gałązka

Wiesław Gałązka

dziennikarz i publicysta, konsultant i doradca polityczny, nauczyciel akademicki

dziennikarz i publicysta, wieloletni dyrektor kreatywny w agencjach reklamowych, ekspert w zakresie prawa i etyki reklamy, public relations i mediów. Doradca medialny w sztabach wyborczych różnych ugrupowań politycznych w latach 2000, 2001 i 2002. Prowadzi zajęcia w Podyplomowym Studium Komunikowania i Kreacji Wizerunku Publicznego w Instytucie Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Twarz mówi wiele. Jest podstawą identyfikacji ludzi, jak również ujawnia ich stany emocjonalne. Polityk powinien panować nad twarzą. Prezentujemy fragment książki pod tytułem „Nie wystarczy być... czyli od zera do lidera”.

Niektórzy bogowie starożytnego Egiptu, Indii oraz Dalekiego Wschodu byli przedstawiani jako postacie mające ludzkie ciała i zwierzęce głowy. Podobne skojarzenia dotyczące wielu uczestników sceny politycznej od dawna mają swoje miejsce w satyrze. Na początku lat osiemdziesiątych znany publigrafik tygodnika „Polityka” Szymon Kobyliński narysował siedzącego za biurkiem dygnitarza ze świńskim łbem, który mówił do telefonu: „Kochany, myślisz, że jestem osioł?”.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja