Milenialsi: zaprzęgnij ich wyobraźnię do pracy – są na czele klasy kreatywnej [konkurs]Milenialsi: zaprzęgnij ich wyobraźnię do pracy – są na czele klasy kreatywnej [konkurs]Milenialsi: zaprzęgnij ich wyobraźnię do pracy – są na czele klasy kreatywnej [konkurs]Milenialsi: zaprzęgnij ich wyobraźnię do pracy – są na czele klasy kreatywnej [konkurs]
Milenialsi są bardzo zainteresowani informacją zwrotną, zwłaszcza pozytywną (fot. PWN)

Milenialsi: zaprzęgnij ich wyobraźnię do pracy – są na czele klasy kreatywnej [konkurs]

Milenialsi: zaprzęgnij ich wyobraźnię do pracy – są na czele klasy kreatywnej [konkurs]
Chip Espinoza

Chip Espinoza

-

wykładowca, Concordia University Irvine

Chip Espinoza

Chip Espinoza

wykładowca
Concordia University Irvine

Wykładowca na Concordia University Irvine, gdzie jest również dyrektorem programu studiów z zakresu psychologii organizacji. Popularność w Stanach Zjednoczonych zdobył jako medialny specjalista od milenialsów. Jest współautorem trzech książek poświęconych funkcjonowaniu przedstawicieli pokolenia Y w miejscu pracy.

Milenialsi cenią sobie możliwość wyrażania siebie. Potrzebują i pragną zostawić ślad po sobie w otaczającej ich rzeczywistości. Z entuzjazmem przyjmują zmianę i rozkwitają podczas burzy mózgów, tworzenia i rozwiązywania problemów. Mają wysokie oczekiwania wobec siebie i organizacji, w których zamierzają pracować.

Konkurs!
Do rozdania mamy 2 egzemplarze książki „Zarządzanie milenialsami”. Zadanie konkursowe:„Kreatywność i gotowość do zmiany są dwoma obszarami, w których pokolenie Y ma przewagę nad pozostałymi generacjami”. A jak Państwo sądzą? Czy z Państwa doświadczenia wynika, że rzeczywiście tak jest? Prosimy o odpowiedź w kilku zdaniach.

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres e-mail konkurs@marketing-news.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się