10 rad na dziesięciolecie hashtaga10 rad na dziesięciolecie hashtaga10 rad na dziesięciolecie hashtaga10 rad na dziesięciolecie hashtaga
Jak zostać #hashtagmasterem? (fot. Amathieu/Fotolia.com)

10 rad na dziesięciolecie hashtaga

10 rad na dziesięciolecie hashtaga
Agnieszka Dudzińska

Agnieszka Dudzińska

-

strategy & client service manager, NuOrder

Agnieszka Dudzińska

Agnieszka Dudzińska

strategy & client service manager
NuOrder

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: marketing) i studiów architekt marki w Uczelni Łazarskiego. Od ponad pięciu lat związana z marketingiem internetowym. Na co dzień zajmuje się opracowywaniem strategii digital, performance media, social media oraz kampanii zintegrowanych. Miłośniczka nowych technologii, mediów społecznościowych i aktywnego trybu życia.

W tym roku hashtag ma dziesiąte urodziny. Z tej okazji przedstawiamy 10 zasad skutecznej komunikacji z użyciem hashtagów. Jak je wykorzystywać? Czego przy tym unikać? Jakie narzędzia mogą ułatwić i usprawnić hashtagowanie?

Hashtagi stanowią integralną część naszego internetowego języka. Wykorzystujemy je na co dzień, głównie na Instagramie i Twitterze, a także na Google+, w serwisach takich jak Pinterest, LinkedIn, Tumblr i Facebook. Trudno nam wyobrazić sobie media społecznościowe bez tych znaków. A jednak historia hashtagów rozpoczyna się gdzie indziej.
Historia hashtagów
Hashtagi narodziły się dużo wcześniej niż serwisy społecznościowe.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja