Personalia

Martin Stysiak dołącza do Play

We wrześniu do zespołu Play dołączył Martin Stysiak, obejmując funkcję eksperta ds. public affairs. Jest to nowo utworzone stanowisko w ramach powstałego w zeszłym roku departamentu komunikacji korporacyjnej.

Martin Stysiak będzie wspierał politykę publiczną spółki w zakresie rozwoju sieci oraz szeroko rozumianego procesu inwestycyjnego na szczeblu centralnym i lokalnym. Do jego zadań będą także należały: wsparcie w relacjach z lokalnymi społecznościami oraz współpraca z mediami w zakresie realizacji celów związanych z rozbudową sieci na poziomie regionalnym. Będzie podlegał Janowi Pilewskiemu, senior public affairs managerowi w Play.

Nowy ekspert przeszedł do Play z Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Przez ponad 3 lata pełnił tam funkcję rzecznika prasowego i szefa wydziału komunikacji. Wcześniej przez niecały rok związany był z agencją MSL. Przez ponad 5 lat był dziennikarzem działu gospodarczego „Gazety Wyborczej”. Specjalizował się w tematyce telekomunikacji oraz mediów.

Studiował socjologię i dziennikarstwo na warszawskiej uczelni Collegium Civitas oraz podyplomowo mechanizmy funkcjonowania strefy euro na Uniwersytecie Warszawskim.

  • 1
Martin Stysiak

Martin Stysiak


 

Reklama