Personalia

Justyna Gościńska nową dyrektor marketingu 4F

Do zespołu OTCF dołączyła Justyna Gościńska. Objęła stanowisko dyrektor marketingu 4F. Będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz implementację globalnej strategii marketingowej i komunikacyjnej marki w Polsce i na rynkach zewnętrznych oraz za marketing pozostałych marek z portfolio OTCF.

Justyna Gościńska ma 16-letnie doświadczenie w marketingu, zarządzaniu produktem i zakupami w branży sportowej i mody. Praktykę zawodową rozpoczynała w Go Sport, gdzie zarządzała zespołem kupieckim.

Przez blisko 10 lat związana była z Levi Strauss & Co. Odpowiadała za wizerunek i sprzedaż produktów Levi’s w krajach Europy Wschodniej. Następnie pełniła funkcję dyrektor marketingu na ponad czterdziestu rynkach – w Europie Wschodniej, Afryce Północnej i na Środkowym Wschodzie.

Przez ostatnie 3 lata zarządzała marketingiem w Monster Energy. Była odpowiedzialna najpierw za działania marketingowe w krajach Europy Wschodniej, a następnie w krajach Europy Centralnej i Wschodniej. Zarządzała ponad 100-osobowym zespołem.

Jest absolwentką Oxford Brookes University (MBA). Ukończyła warszawską AWF oraz zarządzanie marką na rynku mody na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest również coachem i członkiem ICC.

Do jej obowiązków w OTCF należeć będzie opracowanie i wdrożenie strategii marketingowej wszystkich marek z portfolio firmy:

  • 4F,
  • 4F Junior,
  • Outhorn,
  • 4Faces,
  • Everhill,
  • Under Armour, którego OTCF jest dystrybutorem od 2019 r.


Reklama