Personalia

Havas Creative Network tworzy nowe stanowisko, które objęła Klaudia Laskowska

Havas Creative Network wzmacnia integrację komunikacji poszczególnych spółek, tworząc stanowisko communications officera. W nowej roli Klaudia Laskowska będzie odpowiedzialna za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną firmy.

– Stawiamy na wzmacnianie przepływu informacji i integrację komunikacji w myśl efektywnego działania in-house. Dzięki świadomości kompetencji poszczególnych spółek firma jest w stanie kompleksowo obsługiwać klientów z różnych branż i przygotowywać projekty 360 stopni. Bardzo się cieszę, że Klaudia też niejako wpisuje się w tę strategię, obejmując nowe stanowisko dzięki doświadczeniu w Havas PR Warsaw – komentuje Dorota Mazur, CEO Havas Creative Network.

Nowa funkcja ma pozwolić na większą spójność, częstszą współpracę i wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych poszczególnych spółek Havas Creative Network. Będzie też wymagała współpracy z działem HR Havas Creative Network i ma umożliwić lepszy przepływ informacji wewnątrz spółki.

Communications officer będzie odpowiedzialna za:

  • komunikację firmy w social mediach,
  • public relations,
  • obsługę biura prasowego oraz kontakt z dziennikarzami.

Będzie też wspierała autorskie projekty HCN, m.in. w kooperacji z bankiem BNP Paribas.

Do tej pory Klaudia Laskowska pracowała w Havas PR Warsaw jako PR coordinator, obsługując klientów z branży nieruchomości oraz lifestyle. Odpowiadała za komunikację z klientem, opracowywanie strategii, przygotowywanie kampanii influencerskich oraz obsługę biura prasowego. Wcześniej przez ponad 3 lata była związana z TVN24, gdzie zbierała doświadczenie na stanowisku redaktora newsowego. Jest absolwentką stosunków międzynarodowych, a także dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

  • 1
Klaudia Laskowska – nowa communications officer w Havas Creative Network

Klaudia Laskowska – nowa communications officer w Havas Creative Network

 Reklama