Personalia

Dorota Haller na czele departamentu w Biurze Reklamy Ringier Axel Springer Polska

Do Biura Reklamy RAS Polska jako dyrektorka departamentu client solutions dołączyła Dorota Haller. Będzie odpowiedzialna za przychody i rozwój oferty content marketingowej oraz za organizację wydarzeń dla partnerów biznesowych Biura Reklamy RAS Polska.

Dorota Haller pokieruje departamentem, w skład którego wchodzą zespoły: content marketingu oraz business partnering solutions. Jej bezpośrednim przełożonym jest Mariusz Wąsiński, chief revenue officera RAS Polska.
Wspólnie z zespołem będzie tworzyć i realizować strategię dla tych obszarów. Będzie odpowiedzialna w szczególności za:

  • sprzedaż oferty we współpracy z zespołami pionu sprzedaży,
  • budowanie trwałych relacji z kluczowymi klientami,
  • kompleksową organizację wydarzeń dla partnerów biznesowych RAS Polska: seminariów, premier produktów, targów oraz akcji promocyjnych z wykorzystaniem portfolio produktów i marek RASP.

– Cieszę się, że dołącza do nas osoba o tak bogatym doświadczeniu marketingowym, rozumiejąca wyzwania i potrzeby marketerów i marketerek. Dorota jest osobą niezwykle ambitną. Lubi podejmować wyzwania i mocno angażuje się w budowanie trwałych relacji z klientami. Wierzę, że znakomicie wesprze rozwój naszej oferty w obszarze client solutions – mówi Mariusz Wąsiński, chief revenue officer w Ringier Axel Springer Polska.

– Dołączenie do Ringier Axel Springer Polska to dla mnie zaszczyt i wyzwanie oraz duży krok w rozwoju zawodowym. W dzisiejszym świecie, customer experience jest najważniejszym elementem w budowaniu biznesu, niezależnie od branży. Cieszę się, że będziemy budować biznes RAS Polska razem – mówi nowa client solutions director w RAS Polska.

  • 1
Dorota Haller na czele departamentu w Biurze Reklamy Ringier Axel Springer Polska

Dorota Haller na czele departamentu w Biurze Reklamy Ringier Axel Springer PolskaReklama