Personalia

Marcin Górecki dyrektorem marketingu i komunikacji w polskim oddziale Siemens Mobility

Z początkiem stycznia 2024 r. Marcin Górecki objął funkcję dyrektora komunikacji i marketingu w polskim oddziale Siemens Mobility. Z Siemensem jest związany od ponad siedmiu lat.

Marcin Górecki jest absolwentem PR i marketingu medialnego oraz dziennikarstwa online na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej (zewnętrznej i wewnętrznej), projektach CSR i kampaniach społecznych. Pracował m.in. w Havas PR, Partner of Promotion oraz Good One PR dla takich marek jak Peugeot, 3M, czy AMD. Laureat nagrody PR – Złote i Srebrne Spinacze za projekt 3M Starcie Szlifierzy w 2016 r.

Od 2017 r. w Siemensie. Od początku w dziale marketingu i komunikacji wspierał obszar mobility (rozwiązania transportowe – przede wszystkim kolej, ale także drogi). Z początkiem stycznia br. objął stanowisko dyrektora marketingu, komunikacji i PR w polskim oddziale spółki Siemens Mobility. Pełni także funkcję jej rzecznika prasowego. Oprócz tego realizuje projekty globalne Siemens Mobility dla regionu NEE, m.in. targi InnoTrans w Berlinie czy projekt tramwaju w Kopenhadze.

  • 1

Marcin Górecki – dyrektor marketingu i komunikacji w Siemens Mobility PolskaReklama